شرکت فنی مهندسی نواندیشان شبکه چکاد


شرکت فنی مهندسی نواندیشان شبکه چکاد با بهره مندی از توانمندی و تجارب مهندسین خود در زمینه انجام موارد مرتبط به طراحی و راه اندازی مرکز داده فعالیت دارد.
تخصص، هنر و تجربه در طراحی مرکز داده و ارایه راهکارهای تخصصی برای زیرساخت شبکه و ابزار های تست و آنالیز شبکه های دیتا و مخابراتی در بستر های کابل مسی، فیبر نوری و بی سیم.
طراحی و اجرای زیرساخت فیزیکی، فضای محیطی و ساختار پسیو مرکز داده
طراحی و اجرای LAN مرکز داده
پیکربندی سرورها، استوریج ها، SAN و مجازی سازی
راه اندازی سیستم ها و سرویس های مدیریتی، مانیتورینگ و راهکارهای امنیتی

شرکت فنی مهندسی نواندیشان شبکه چکاد

راهکارهای زیرساخت شبکه

ارایه راهکارهای زیرساخت شبکه های دیتا و مخابراتی از کابل کشی ساختیار یافته و سوییچ های ارتباطی

راهکارهای تست و آنالیز

راهکارهای تست و آنالیز بستر های ارتباطی شبکه های دیتا و مخابرات، پایش و سنجش سرویس ها و شبکه های فعال

راهکارهای APC مرکزداده

سیستم های الکتریکال شامل: UPS, PDU, ATS و سیستم های مکانیکال شامل: سرمایش و رک های مرکز داده

سیستم های تست و آنالیز

شرکت ها انتظار دارند کابل کشی زوج بهم تابیده نصب شده بعنوان زیرساخت شبکه، بدون وقفه کار کند، اما در حین عملیات کابل کشی ، نصب و آزمایش بعد از سیستم مبتنی بر طراحی ساختیار یافته، امری بسیار حیاتی و محم در مقابل خرابی شبکه است که جلوگیری میکند از به هدر رفتن منابع و از دست رفتن درآمد شرکت ها. این می تواند توسط نصب کننده های کابل که قادر به تایید عملیات کابل کشی نصب شده با توجه به استانداردهای صنعتی و کاربردی در مجموعه و همچنین توسط تکنسین های شبکه که می توانند با این ابزار ها خطاهای سیستم را به سرعت ریشه یابی کرده و در صدد برطرف نمودن آنها برآیند.

مشاوره، طراحی و اجرا مرکز داده

اشنایدر الکتریک قابلیت اطمینان افسانه ای را در هر مرحله از راه برای شما فراهم می کند. راهکارهای مدیریت یکپارچه مرکز داده  ما یک چارچوب قوی و ایمن را فراهم می کند که قادر است با نیازهای شما رشد کند و تنظیم شود، در حالی که در بودجه و بهینه سازی عملکرد شبکه باقی بماند.

مشاوره، طراحی و اجرا زیرساخت

رویکرد سیسکو به کیفیت می تواند به یک عبارت ختم شود: “اطمینان از موفقیت مشتری ما”. افتخار داریم در این راه در کنار شما برای درک بهتر سیستم مدیریت کسب و کار و مدیریت شبکه های عظیم شما همراه موفقیت شما باشیم. راهکارهای شرکت نو اندیشان شبکه چکاد در زمینه زیرساخت ارتباطی شبکه های شما در هر مقیاس از شبکه تا سوییچ ها و مسیریاب های مرکز داده در کنار تیم متخصص فنی و مهندسین فروش مجرب به شما کمک میکند تا نیاز های بستر ارتباطی خود را بر طرف کرده و با اتکا به امن ترین و با استقامت ترین زیرساخت شبکه خود را برای همیشه فعال و روشن نگهدارید.

خوشحال می شویم در اطلاع رسانی برای راهکار های تخصصی در کنار شما باشیم .

خدمات فنی مهندسی کاملا تخصصی در زمینه فعالیت های شرکت فنی مهندسی نواندیشان شبکه چکاد توسط کارشناسان فنی و مجرب که دارای مدارک فنی تخصصی بین المللی می باشند عرضه می گردند ، در این راه تلاش ما همواره بر ترویج علم و فن و آموزش های تخصصی در زمینه های کاربردی مراکز داده و مراکز اداری تجاری می باشد ، بدینسان خبرنامه های ما شامل مطالب آموزشی و اطلاع رسانی از خدمات تخصصی و دوره های آنلاین و حضوری ما می باشد .

  • خدمات کاملا تخصصی و حرفه ای
  • مشاوره و آموزش در زمینه طراحی و بهینه سازی مراکز داده
  • تامین کالای اصلی به همراه خدمات پس از فروش
  • با شرکت فنی مهندسی نواندیشان شبکه چکاد در تماس باشید

برای دریافت خبرنامه 

فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید